.

.

За Хонда Граѓански 2012 До 2015 Година Спојлер Високо Квалитетна ABS Пластика Задните Багажникот Багажникот Крило Покрие Unpainted Буквар во Боја, Заден Спојлер

За Хонда Граѓански 2012 До 2015 Година Спојлер Високо Квалитетна ABS Пластика Задните Багажникот Багажникот

DEN 1399.20

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Спојлери
Објектот Ширина:
20inch
Хонда Модел:
Граѓански
Граѓанско-Година:
2012,2015,2013,2014
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
90inch
Специјални Функции:
Убава декорација
Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
NO
Другиот Дел Број:
NO
Име На Модел:
Граѓански
Поставување на Возило:
Автомобил опашка багажникот
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Висина:
10inch
Модел Година:
2012-2016
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Производителот Дел Број:
NO
Поставување на Возило:
купи назад да се направи боја
Производи во категоријата