.

.

QFFAZ 2018 Мода Вистинска Кожа Мажите Фустан Чевли Посочи Пети Булок Oxfords Чевли За Мажите, Чипка Дизајнер Луксузни Мажите Чевли

QFFAZ 2018 Мода Вистинска Кожа Мажите Фустан Чевли Посочи Пети Булок Oxfords Чевли За Мажите, Чипка Дизајнер

DEN 1911.00
DEN 3184.80

Од стоката
Во магацинот

Пратката Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 3 работни дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress. За својата загриженост, ние сигурно ќе ви даде задоволително решение и да се направи сте 100% Задоволни.
Купувачот Известување за Да се обезбеди чевли не се деформирани и не се оштетени од притисне, и на сите наши чевли ќе бидат пакет со една гумени кеса за да го замените "кутија за чевли", Ако сепак сакате кутија, ве молиме оставете пораки до нас. КУПУВАЧИ и БАРА Плаќање во Моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, Qiwi, Western Union, Маестро Дебитна, Web Money и Банкарски трансфер. Ако сакате да ја размена на неисправни предмети се испраќаат, можете да направите како followsings (Чекор 1) ни E-mail во рок од 7 работни дена или разговор со нас од страна на Трговија Менаџер (Чекор 2) Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети (Чекор 3) се Врати ставки за да ни со следење на број, а потоа ние ќе ви вратат полн со пари, вклучуваат враќање на трошоците. Враќање & Наплата 1. Повратни информации 1. Ако не сте задоволни со нашата предмети, можете да разменувате објекти, или да побара наплата полн со пари, но купувачот е одговорен за сите дополнителни превозот надомест. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на сите детали на продавачот оценка и позитивни повратни информации; За нашите стари клиенти, ние ќе им даде 5% попуст за следната цел. Кога ќе одберете бесплатен превозот курир, ние ќе го избере подобар курирска компанија според друга држава, ако имате плаќа пари за превозот, ние ќе го следат вашиот избор на курир за да брод. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да не даде ни лошо повратни информации директно (лошите повратни информации ќе му наштети ни длабоко), ве молиме ни e-mail.

Таа е поголема од информацијата

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Функција:
Дише,Масажа
Бренд Име:
QFFAZ
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
E192
Чевли Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Големина:
38,39,40,41,42,43
Тип На Објект:
Oxford Чевли
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Платформа Висина:
1-3cm
Со Платформи:
No
Кожа Стил:
Мека Кожа
Повод:
Свадба/Office/Отворено
Карактеристики:
Носат-отпорни, дише
Производи во категоријата