.

.

10g X 100 мали пластични празни шишиња тегли контејнери со транспарентни боја за складирање,јасно крем калај за кожата крем помине уметност

10g X 100 мали пластични празни шишиња тегли контејнери со транспарентни боја за складирање,јасно крем калај

DEN 1420.00
DEN 1919.52

Од стоката
Во магацинот

Материјал : ГЛАСАЧКО место
4.
* Ако имате било какви прашања во врска со нашата продавница или предмети, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во рок од 24hours по приемот на вашата е-пошта. Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк "подарок" или "пример" за да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок. Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето.
* Клиенти се одговорен за било обичај такси, увозните давачки, а должност на даноци. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и уживање во вашата шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди задоволство.
Ви благодариме за доаѓање, добредојдовте повторно!.
* Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од денот на приемот.боја : транспарентна
Превозот
* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети, корисниците се одговорни за сите врати превозот обвиненија.Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура,ве молиме ги споделите со нас кога местото цел
Повратни информации
* Ние го негува секој ја напуштат повратни информации од нашите клиенти; Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Compacity : 10 G
2.
* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми ПОБРЗО.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
OnnPnnQ
Број На Модел На:
GJ41
Големина:
10ml
Број На Модел На:
козметички сад
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
транспарентен / заоблачено
Запечатување Тип:
завртка капа
Капа:
Станот
Употреба:
крем , мал подарок , ноктите уметност и др
Индустриска Употреба:
Лична нега подарок
Пластични Тип:
PS
крем тегла:
Примерок контејнер
Производи во категоријата