.

.

20 10-11MM ААА++ ВИСТИНСКИ БЕЛА ЈУЖНА МОРЕ AKOYA БИСЕР ЃЕРДАНИ

20 10-11MM ААА++ ВИСТИНСКИ БЕЛА ЈУЖНА МОРЕ AKOYA БИСЕР ЃЕРДАНИ

DEN 1831.00
DEN 2543.52

Од стоката
Во магацинот


За други враќање прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил. Ќе може да ми даде порака за било каков проблем и
Повратни Информации Политика :
-Ние не вредност на нашите клиенти и да сакате да бидете задоволни.
Политика на враќање
Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима.
За нас
Ова е мојата нова продавница и јас високо ценети секој клиент кој доаѓа и посети нас. Ние ќе се потрудиме да ви помогне при увоз на стоки. и ако купувачот се инсистира на враќање, по нашите технички инженер проверуваат примената враќање е без никакви квалитет проблем,сите бесплатно е и на купувачот и трошок.
Прифаќаме САМО враќање на оригиналниот пакет.
-Повеќето проблеми може да се реши без да остави негативни забелешки за едни на други. Ако сте го купиле во несоодветна состојба,ве молиме ИМАЈТЕ во предвид дека на превозот и ракувањето надоместокот нема да се вратат, сите се врати превозот надомест треба да се плати од страна на купувачот.
Ве молиме прочитајте таквите детали внимателно пред наддавање и не контактирате директно за понатамошни прашања, нашата услуга на персоналот е подготвена за да служи. Што е потребно за 7-20 денови за воздухопловната да пристигне во САД,велика БРИТАНИЈА,Канада, и повеќето Европски земји, но тоа ќе потрае 20-50 дена да Јужна Америка е клиенти. Ви благодариме за вниманието.
Превозот
1. Со цел да се избегне каква било несреќа, што се предлагаат да се запознаат вашата локална царина и владини прописи пред да купите. Во повеќето случаи , не постои обврска се плаќа на сите. А Т или други Даноци). Ако не сте сигурни за вашата земја услуга, ве молиме љубезно ме контактирате за повеќе информации.
Дополнителна Проверка На Настава
Ние секогаш се обидуваме се потрудиме за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ААА
Метали Тип:
Никој
Pendant Големина:
cm
Функција:
Расположение Tracker
Бисер Форма:
Nearround
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Компатибилност:
Андроид
is_customized:
Yes
Производи во категоријата