.

.

Црна Таблет на допир за Digma Ева 10.2 3G екран на допир digitizer стакло замена поправка панел Бесплатен превозот

Црна Таблет на допир за Digma Ева 10.2 3G екран на допир digitizer стакло замена поправка панел Бесплатен превозот

DEN 1199.52

Од стоката
Во магацинот

Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.
3 Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.Напомена :
Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer. ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број.
Над & следниве одредби стапуваат во сила откако по сте го стави на ред!(Многу важно за вас,ве Молиме да ја прочитате пред наддавање.)
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Кредитна Картичка , Paypal , и така натаму
Превозот :
Ние Брод на Светот
Со цел да се обезбеди дека корисниците можат нормално да се инсталира на употребата на нашите производи
Пред пратката, ние ќе ги детектира овој производ
Повеќето предмети ќе брод во рок од 2-4business денови на плаќање примени.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена. (Ако постои било каква штета во транзит, можете да го испратите ова видео како доказ за спорот. ,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети навремено и лесно.
Јас ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро .Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.
Сепак, ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме следете ги овие упатства :
1 Како одговорни продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.
Ако треба да ја промените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас пред да се плати.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги pls се земе една минута за да ни остави (5 ѕвезди) повратни информации ,
ние навистина ќе го ценат тоа
(3 ѕвезди) или Неутрален повратни информации нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право?
Така ни дава шанса да ги реши проблемите пред да го направат тоа .

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна допир scrren
Бренд Име:
QVK
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Производи во категоријата