.

.

Турбина K03 Турбо кертриџ chra 53039880015 за Седиште Кордоба Lbiza II Толедо Кордоба Alhambra 1.9 TDI 55Kw 66Kw AAZ 1Z AHU

Турбина K03 Турбо кертриџ chra 53039880015 за Седиште Кордоба Lbiza II Толедо Кордоба Alhambra 1.9 TDI 55Kw

DEN 5280.00

Од стоката
Во магацинот


Турбина K03 Турбо кертриџ chra 53039880015 за Седиште Кордоба Lbiza II Толедо Кордоба Alhambra 1.9 TDI 55 Kw 66 Kw AAZ 1 Z AHU
Турбополнач Дел Број : 5303-988-0003 / 5303-970-0003 / 53039700003 / 53039880003 / 5303-988-0006 / 5303-970-0006 / 53039880006 53039700006 / 5303-988-0015 / 5303-970-0015 / 53039880015 / 53039700015 / 5303-988-0036 / 5303-970-0036 53039880036 / 53039700036 / 5303 988 0036 / 53039700036 / 028145701 R / 028145701 RX / 028145701 RV 028145701 S / 1002829 / 1010435 / 1106003 / R95 VW6 K682 AA / 95 VW6 K682 AA / 028145701 J / 028145701 JX 028145701 JV / 028145701 Q / 028145701 QX / 028145701 QV / 038145701 A / 038145701 AX / 038145701 AV 038145701 D / 028253019 / 028253019 X / 028253019 V
1.За Ауди 80 1.9 ТД AAZ 2.За Седиште Кордоба 1.9 ТД AAZ / 1 Z / AHU 3.За Seat Ibiza II 1.9 ТД AAZ / 1 Z / AHU 4.За Седиште Толедо јас 1.9 ТД AAZ / 1 Z / AHU 5.За Фолксваген Голф III 1.9 ТД AAZ 6.За "Фолксваген" Jetta III 1.9 ТД AAZ 7.За "Фолксваген" Passat B4 1.9 ТД AAZ 8.За "Фолксваген" Vento 1.9 ТД AAZ 9.За Seat Alhambra 1.9 TDI 1 Z / AHU 10.За "Фолксваген" Caddy II 1.9 TDI 1 Z / AHU / ALE 11.За Фолксваген Голф III/IV 1.9 TDI 1 Z / AHU / ALE 12.За Фолксваген Поло III 1.9 TDI AHU / ALE 13.За "Фолксваген" Sharan 1.9 TDI 1 Z / AHU 14.За Audi A3 1.9 TDI AGR 15.За "Шкода" Octavia јас 1.9 TDI AGR 16.За Форд Галакси 1.9 TDI ANU

Таа е поголема од информацијата

80-Година:
1991,1990,1992
Објектот Тежина:
1.5
Специјални Функции:
моторот
Поставување на Возило:
моторот турбополнач
Производителот Дел Број:
53039880015 / 53039700015
Земја/Регион на Производство:
Кина (Копно)
Објектот Висина:
15
Објектот Ширина:
15
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Другиот Дел Број:
028145701QV / 038145701A / 038145701AX / 038145701AV 038145701D
Осветленост Дел Број:
028253019 / 028253019X / 028253019V
Audi Модел:
80
Материјал Тип:
железо к18
Објектот Должина:
16
Гаранција:
12 месец
Materinal:
железо к18
Дел Број 1:
53039880015 / 53039700015 / 5303-988-0036 / 5303-970-0036
Дел Број 2:
028145701R / 028145701RX / 028145701RV 028145701S
Дел Број 3:
028145701J / 028145701JX 028145701JV / 028145701Q / 028145701QX
тип 1:
турбо полнење / турбо core
тип 2:
турбо chra / турбо кертриџ
ОДГОВАРА ЗА:
за Седиште Кордоба Lbiza II Толедо Кордоба Alhambra 1.9 TDI
Одговара за 2:
За Ауди 80 1.9 ТД AAZ
Производи во категоријата