.

.

dongsheng Мода Накит Златни Сребрени Бербер Жилет Ѓердан Pendant Долг Синџир на хип хоп Мажите Ѓердан -30

dongsheng Мода Накит Златни Сребрени Бербер Жилет Ѓердан Pendant Долг Синџир на хип хоп Мажите Ѓердан -30

DEN 61.00
DEN 88.80

Од стоката
Во магацинот


dongsheng Мода Накит Златни Сребрени Бербер Жилет Ѓердан Pendant Долг Синџир на хип хоп Мажите Ѓердан -30 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 3.3*5 cm Тежина : 12g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Пакет се вклучени : 1pcs Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Татко/Мажи/Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
dongsheng накит
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
3.5*4 7..
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
zzz
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Жилет
Материјал:
метални легури
Метална боја:
сребро позлатен
Повод:
Партија , Дневна , Роденден , Свадба
Пакет:
OPP вреќа
кориснички:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Шема:
Жилет
боја:
како на слика
Погоден за:
Мајка , Сестра Или Пријател , Подарок
Производи во категоријата