.

.

Capisco Затворен сценографијата винил Фотографија Позадина За Фото Студио Реквизити пијано и дрво Фотографски Backdrops

Capisco Затворен сценографијата винил Фотографија Позадина За Фото Студио Реквизити пијано и дрво Фотографски

DEN 351.00
DEN 575.52

Од стоката
Во магацинот

3 дена за печатење и превозот. Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент.Во обично,тоа ќе потрае околу 7-15 дена за да го добие. Само да влажна крпа со вода. Care & Чистење : На backdrops се супер корисник пријателски. Предмети ќе брод од Кина испратите USPS(освен за мулти цел).

Таа е поголема од информацијата

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Материјал:
Винил
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
CapiSco
Број На Модел На:
TA29
Стил:
Затворен сценографијата
Производи во категоријата