.

.

Пред+Задни накладките Поставување Одговара За Хонда CBR900RR CBR929RR CBR954RR RVT1000 RC51 VTR1000 СП-1 СП-2

Пред+Задни накладките Поставување Одговара За Хонда CBR900RR CBR929RR CBR954RR RVT1000 RC51 VTR1000 СП-1 СП-2

DEN 575.00
DEN 575.04

Од стоката
Во магацинот

7% Наплата Италија го Оценувате (точка пристигна) 2. Ефективна дебелина : 4-6 MM Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.5% Наплата велика БРИТАНИЈА го Оценувате (точка пристигна) 9. Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 11. Треба да контактирате со нас за оваа услуга. Овие трошоци се на купувачот одговорност.5% Наплата Бразил го Оценувате (точка пристигна) 1. Се ВРАЌА
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо на. Обезбеди одлична запирање на моќ, без бучава и роторот galling, дури и на полиран rotors Fingertip контрола и силна, предвидливи кочница одговор. Ние брод во светот време на Испорака е 11-22 работни дена.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 9.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 3. Брзо опоравување на сопирање моќ за време влажни.9% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3. Земјата Време на Испорака(Ден) 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >35 сад го Оценувате (точка пристигна) 17. Времето за испорака е од 3-7 работни дена.6% Наплата
Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна.
Дел Име : Кочница подлога Fitment : Хонда CBR 900 RR Firebalde W,X SC33/H294 1998-1999 CBR 929 RR Fireblade SC44/e13/0019 2000-2001 CBR 954 RR Fireblade SC50/e13/0052 2002-2003 година RVT 1000 R RC51 2004-2006 VTR 1000 СП-1 SC45/e4/0061 2000-2001 VTR 1000 СП-2 SC51 2002-2007 Состојба : 100% Сосема нова Боја : Како на сликата покаже Пакет : 3 пара (Преден + Заден ) Sintered метал сопирачки влошки, работат добро во сите услови.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
MOFO CAIZHUANGSHI
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Материјал Тип:
Висок Квалитет Направени
Објектот Висина:
2cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Тежина:
0.8kg
Објектот Должина:
10cm
Објектот Дијаметар:
4cm
Име На Модел:
061
Производи во категоријата