.

.

LTPro Тестирани LCD Дисплеј+екран на Допир Панел Екран Digitizer Собранието За Samsung Гранд Премиер G531 G531H G531F Телефон Поправка Делови

LTPro Тестирани LCD Дисплеј+екран на Допир Панел Екран Digitizer Собранието За Samsung Гранд Премиер G531

DEN 1179.00
DEN 1241.28

Од стоката
Во магацинот

оваа содржина е достапна,ако треба,ќе може директно цел.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна Боја, Бела Боја, Боја На Злато
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
LTPro
Резолуција На Екранот:
960x540
Број На Модел На:
За Samsung Гранд Премиер G531 G531H G531F
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Тип:
Целосна LCD Дисплеј + екран на Допир Панел Екран Стакло Собрание
QC:
Тест еден по еден пред превозот
Местото на Оригиналот:
Шенжен,Кина (Копно)
Големина:
5.0
Име:
LCD Собранието За Samsung G531
Brane:
LCD Екран на Допир За Samsung G531F
боја:
Црна/Бела/Злато
Производи во категоријата