.

.

7 Боја Жените долна Облека Underwire долна облека Push-up Чипка Градник 3/4 Чаша Push Up Градник Прилагодливи Поддршка Градник

7 Боја Жените долна Облека Underwire долна облека Push-up Чипка Градник 3/4 Чаша Push Up Градник Прилагодливи

DEN 111.00
DEN 152.64

Од стоката
Во магацинот


Жените Девојка Лесна 3/4 Чаша Push Up Градник Прилагодливи Поддршка Градник Големина 34 A-36 B долна Облека Underwire долна облека
Мазна Чипка Дизајн , Погоден За Блузи Или Фустан.
Високо Квалитетен Материјал ,Удобен За Носење.
Underwire,Push-Up ,Совршен Биста Форма.
Специфики :
Стил : Push-up Чипка Градник (2 гради)
Материјал : Polyster
Поддршка Тип : Underwire
Бои : White/Black/Виолетова/Кожа/Црвена
Подлога : Поместена
Големина на :
Куп : Б (3/4 Чаша)
Бендот Големина : 34 36
Градите Големина : 75 80
Градник Големина :
Под биста биста
34 A=70 A 75.2-77.5 CM/28.5-30.5 85 CM/33.5
34 B=70 B 75.2-77.5 CM/28.5-30.5 86cm/34.6
36 A= 75 A 77.5-82.5 cm/30.5-32.5 90cm/35.4
36 B = 75 B 77.5-82.5 cm/30.5-32.5 93cm/36.6
Answer : ___________________________ Note : оваа големина е помала од редовни големина, 34=32/70,36=34/75 , па ви препорачуваме да изберете поголем големина.tks
Пакет се вклучени : 1 X Градник

Таа е поголема од информацијата

Чаша Големина:
75A, 75B, 80A, 80B
Бренд Име:
Liva девојка
Материјал:
Најлон,Spandex,Памук,Полиестер
Градник Стил:
Им Помогнам На
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени,Прилагодени-ремени
Затворање Тип:
Забавува Кука-и-око,Назад Затворање
Стил:
Секојдневниот
Поддршка Тип:
Underwire
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
жените градници
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Производи во категоријата