.

.

Бамбус Компас Дрво Телефон Случај За Apple iPhone 6 6s 7 Дрвени Покрие Мобилни iPhone X Плус Случаи Кормило Shockproof

Бамбус Компас Дрво Телефон Случај За Apple iPhone 6 6s 7 Дрвени Покрие Мобилни iPhone X Плус Случаи Кормило

DEN 383.52

Од стоката
Во магацинот


За Повратни Информации :
1. Ви благодариме за разбирањето!
Ако имате било какви прашања или треба било каква помош, pls се чувствуваат слободни да не контактирате! Оставајќи ни порака на Aliexpress Трговија со датотеки, или e-mail на нас, ние ќе им даде брз одговор!
. Сите производи ќе се испрати во 3-7 дена по добивањето на исплата информации. Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", со ниска вредност. Можеби тоа не е работен во некои земји со различни тарифни правила,и, исто така, било увозни давачки или такси се на купувачот на сметка. Љубезно ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате пред превозот ако сакате да брод од страна на UPS-от, DHL, FEDEX, ТНТ или ЕМС!
3. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ или други скриени трошоци. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Без Данок Решение
Ние ќе го пријават како "подарок", или "примерок" со пониска вредност за да ви помогне да се избегне увоз доход, но тоа не значи вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката.
За Превозот :
1.
Бамбус Компас Дрво Телефон Случај За Apple i Phone6 6s 7 Дрвени Покрие Мобилни i Phone X Плус Случаи Кормило Shockproof
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay, кредитни картички,навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Тоа ќе бидат високо ценети ако ни даде 5 ѕвездички и ни остави Позитивен Фидбек на alibaba по одличен бизнис. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
за iPhone 6, за iPhone 7, за iPhone X
Бренд Име:
Rejaski
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7,iPhone 6,iPhone X
дизајн:
Апстракт,Егзотични,Симпатична
Големина:
4.7inch 4.7 5.8inch 5.8
Карактеристики:
PC+дрво
Производи во категоријата