.

.

Нови 2017 Погодно USB Електрични Градите Пумпа Моќен Вшмукување Автоматски Масажа доење BPA Free Бебе Градите Пумпи 8088

Нови 2017 Погодно USB Електрични Градите Пумпа Моќен Вшмукување Автоматски Масажа доење BPA Free Бебе Градите

DEN 864.00
DEN 1439.04

Од стоката
Во магацинот

Повеќе За Производот
САД $ 11.98 / Цена
САД $ 7.14 / Цена
САД $ 12.99 / Цена
US $ 6.3 / Цена
САД $ 8.4 / Цена
US $ 4.99 / Цена
САД $ 13.5 / Цена
САД $ 17.64 / Цена
Нови 2017 поудобно USB Електрични Градите Пумпа Моќен Вшмукување Автоматски Масажа доење BPA Free Бебе Градите Пумпи 8088

Таа е поголема од информацијата

Е Батерии Вклучени:
No
Е Батерии Се Потребни:
No
Материјал:
PP
Бренд Име:
мис бебе
Извор На Енергија:
Електричен
Материјал Функција:
bpa free
Број На Модел На:
8088
Име на производ:
Електрични Градите Пумпи
боја:
Пинк
шише капацитет:
150ml
Содржи објекти:
1*градите пумпа 1*host 1*
Производи во категоријата