.

.

HIPERDEAL Новиот USB 3.0 Двојна Женски со Завртка Планината да Плоча 20pin Насловот Кабел 50cm Топла 18Mar31 Dropshipping

HIPERDEAL Новиот USB 3.0 Двојна Женски со Завртка Планината да Плоча 20pin Насловот Кабел 50cm Топла 18Mar31

DEN 201.00
DEN 271.20

Од стоката
Во магацинот


2 Порти USB 3.0 Тип Женски на матичната Плоча 20 Pin Насловот Машки Кабел USB3.0 20pin 2 Порти Женски Кабли 50cm
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1pcs.
Боја : Покаже како слика.
USB 3.0 Двојна Два Порта Женски Навој Планината Тип на матичната Плоча 20pin
Насловот кабел 50cm.
Со овој кабел, можете директно одбор 20pin вдлабнатина (како што е најновата серија на матичната плоча Asus P7 P55 / USB3 ), претворени во 2 usb3.0 socket
Постојат 2 завртка дупки на USB 3.0 Женски крајот.
Се протега на две дополнителни USB 3.0 порти на задниот дел на вашиот КОМПЈУТЕР.
Трансфер на податоци го оценувате до 5 Gbps максимум
Наназад компатибилен со USB 2.0/1.1
Без надворешна сила потребни
Plug and Play
Поддржува Windows 2000/XP/VISTA/7/8/8.1.
Овој производ е лесно да се користи.
Пакетот Вклучува :
1x Кабел (без да се продаваат на мало пакет).

Таа е поголема од информацијата

Должина на кабел:
0.5 m
Бренд Име:
HIPERDEAL
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
USB 3.0 Двојна Женски со Завртка Планината да Плоча 20pin Насловот Кабел
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Производи во категоријата