.

.

5X7ft Ретро ѕид од тули Деца Бебе Фотографија Позадина Винил Позадина за Фото Студио Позадина Реквизити F-1316

5X7ft Ретро ѕид од тули Деца Бебе Фотографија Позадина Винил Позадина за Фото Студио Позадина Реквизити F-1316

DEN 662.00
DEN 662.40

Од стоката
Во магацинот

Ви благодариме за вашата поддршка и доверба. Answer : ___________________________ Note : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти. ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас. ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас. ако сте задоволни со превозот , Може ли да ве молиме да ни остават еден позитивен фидбек со 5 ѕвезди или да ги споделувате вашите ремек-дела. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.Резолуцијата најмалку 300dpi. Ние ќе ви даде повеќе попуст, надеж наша долгорочна соработка. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика.Ви благодариме за вашата поддршка и доверба. П : Може ли да се печати мојата сопствена слика или дизајн? A : Ние можеме да ви помогне да ги испечатите вашите сопствени слика. Ви благодариме за вашата нарачка. Се применуваат за : свадба, возрасни, деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн. Ако се е точно, можете да цел овој производ директно . Материјал : Полиестер Материјал Тежина : 160g/плоштад. Нашите работното време е од 08 : 00 до 24 : 00 Добредојдовте во мојата продавница во секое време!. Здраво, Почитувани купувачи, Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака. тип : дигитално печатење /Компјутерско Печатење. П : Може да винил материјал биде испран? како да се отстрани набори? A : Тоа може да не се мијат, и можете да го користите железо пеглање во задниот дел на позадината со ниска температура за да се елиминира или намали набори, но ве молам не пеглање во предниот дел од позадината или нека позадина допир на вода, затоа што тоа ќе ја уништи позадина.

Таа е поголема од информацијата

Големина (мм):
Винил 100X150CM, Винил 150X220CM, Винил 180X250CM, Винил 180X300CM, Поли-150x220cm
Пакет:
Yes
Материјал:
Винил
Број На Модел На:
F-1316
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Стил:
Деца
свадба фотографија backdrops:
децата позадина
винил платно:
пресметано печатени
Големина (мм):
1500
Производи во категоријата