.

.

Цртан филм Животни Перница Покрива Акварел Зајакот Pilow Шопинг Клубови 45X45Cm Евтини Канцелариски Оркестарот Божиќ Був Перница Случај Маска

Цртан филм Животни Перница Покрива Акварел Зајакот Pilow Шопинг Клубови 45X45Cm Евтини Канцелариски Оркестарот

DEN 181.00
DEN 201.12

Од стоката
Во магацинот

Ако заменетата не е достапно ,тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање .
Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас :
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги , ве молиме љубезно да потрае неколку минути да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас
Ако сте незадоволни со нашите објекти и услуги , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да остави негативни повратни информации , ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга.
Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Можете да контактирате со оставање на порака на Aliexpress или ни e-mail ;
Ние ќе ви одговори е-мејл или порака во рок од 24 часа во работни денови , 36hours на викенд
.
·Големина : Прирачник за мерење ве Молиме овозможи 1-3cm разлики, ви благодариме за вашето разбирање .
Ако не сте задоволни со вашите елементи , можете да разменувате објектот , но купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.7inch (43cmx43cm)
·Облик : Плоштад
·Затворање : Скриен патент
·Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница поклопец (перница внатрешна не е вклучена)
·Боја : Дизајн е само на едната страна, боја на задната страна е чиста бела.
Добредојдовте на dropship,изменуваат,трговија на големо,ОЕМ
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или транзит, контактирајте со нас ве молам.
Цртан филм Животни Перница Покрива Акварел Зајакот Pilow Шопинг Клубови 45 X45 Cm Евтини Канцелариски Оркестарот Божиќ Був Перница Случај Маска
·Точка Име : Цветен булдог Перница маска
·Материјал : 100% Полиестер
·Големина : 17.
Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно превозот предмети , можете да направите како оваа :
Step1 : E-mail на нас во рок од 7working дена или разговор со нас од страна на Трговија Менаџер
Step2 : Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали
Step3 : Враќање на предмети за нас со следење на број , а потоа ние ќе испорака право објект до вас веднаш .

Таа е поголема од информацијата

Големина:
45 x 45 cm
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
100% Полиестер
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
Број На Модел На:
3CRAX9552
Бренд Име:
Шарени Булдог
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Употреба:
дневна соба
Материјал:
Полиестер лен
Големина:
17.7 inch
ткаенина боја:
Чиста бела
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,пад на превозот
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар, шопинг центар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче, Кино
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
Модел 1:
детската соба декорација
Шема 2:
Otter Koala Волкот Книга бела
Производи во категоријата