.

.

OCHSTIN Врвот Бренд Мажите Црна Кожа за на Рака Кварц Машки рачен часовник Голема Бирање 24 Часа Мулти-функција Спортски Види Relogio Masculino

OCHSTIN Врвот Бренд Мажите Црна Кожа за на Рака Кварц Машки рачен часовник Голема Бирање 24 Часа Мулти-функција

DEN 1248.00
DEN 2495.04

Од стоката
Во магацинот


OCHSTIN Врвот Бренд Мажите Црна Кожа за на Рака Кварц Машки рачен часовник Голема Бирање 24 часа Мулти-функција Спортски Види Relogio Masculino
Модел Бр. : GQ6062
Карактеристики : Нерѓосувачки челик Случај,Вистинска Кожа за на Рака, Увоз Кварц рачен часовник,водоотпорен, Hardlex,Авто Датум,24 часа,Мулти-funtion
Движење : Увоз Кварц движење
Случај Назад : Нерѓосувачки Челик
Случај Дијаметар : 50mm (Приближно)
Дебелина : 14mm (Приближно)
Должина : 235mm (Приближно))
Рака : Вистинска Кожа За На Рака
Стакло : Hardlex
Водата се спротивстави на : 3 ATM = 3 Bar
Пакет се вклучени : 1 x Бренд види

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
OCHSTIN
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
23cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Авто Датум,Хронограф,Заврши Календарот,Отпорен На Вода
Dial Дијаметар:
50mm
Број На Модел На:
GQ6062
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
26mm
Случај Дебелина:
14mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
кварц се види:
мажите часовници 2018
Пол:
Мажи
Познатиот OCHSTIN Види:
Водоотпорен Спорт Види
Адвокатско Мода Види:
Повик За Воена Часовници Мажи
Relogio Masculino reloj hombre 2018:
Адвокатско Часовници Врвот Луксузен Бренд
види стил:
reloj hombre horloges mannen montre homme relojes
24 часа екранот мажите се види:
Мулти-функција црни мажи бизнис рачен часовник
голема dial види:
адвокатско голема dial спортски види
Производи во категоријата