.

.

1pcs EB800 Добар квалитет 250v220uf Радијална НАТОПИ Алуминиум Electrolytic Кондензатори 250v 220uf Толеранција 20% големина 22x30MM

1pcs EB800 Добар квалитет 250v220uf Радијална НАТОПИ Алуминиум Electrolytic Кондензатори 250v 220uf Толеранција

DEN 141.60

Од стоката
Во магацинот


Опис На Производот
Висок Квалитет На Алуминиум Electrolytic Кондензатори
250v 220uf големина : 22*30ММ
220uf 250v
Напон - Номинална 250v Capacitance 220uf Толеранција 20% Големина / Димензија 22 mm Висина - Седиште (Макс) 30 mm за Монтажа Тип Преку Дупка
НАШАТА СИЛНА И ТОПЛА ПОНУДА ЛИНИЈА :
Ние нудиме следниве производи од famousmanufacture : IC,модул,
дискретни,уреди,RFcomponentscomponents : отпорник,capacitor,кристал,реле
,напојување,трансформатор,конектори, итн.
Нашата Силна Линија

ПРОИЗВОДОТ УПОТРЕБА
Микропроцесори контрола коло, моќта конвертор, база на податоци на рс-пет 232
интерфејс кола, засилувачи, менаџмент на енергија, тајмер, counter (бројач на екранот коло,
multi-channel switcher, се префрлат и на напонот на следење, оптички предавателот,
притисок и сензор на температура,
безжични производи
Проверка пред испраќање
Совршен Пакет
По продажба на услуги

Таа е поголема од информацијата

Номинална Напон:
250V
Температурата На Работа:
Стандард
Бренд Име:
ENLINCA
Пакет Тип:
преку дупка
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Структура:
Фиксна Capacitor
is_customized:
Yes
боја:
Светло Сива
Број На Модел На:
EB800
Примена:
Општа Намена
Производи во категоријата