.

.

CEEWHY Отворени Врати Сирена се Облекуваат Домот Вечер Фустан Beaded Kaftan Формално Фустан Vestido де Феста Долго Вечер Gown Uzun Elbise

CEEWHY Отворени Врати Сирена се Облекуваат Домот Вечер Фустан Beaded Kaftan Формално Фустан Vestido де Феста

DEN 9216.00
DEN 15360.00

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса
и поштенски код е точен.
Благодарам уште еднаш за ваша поддршка и помош во секое време.
ЗА НАС :
Dropshipping и комбинираат превозот се и avaiable во нашата продавница. Но, понекогаш меѓународни
испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ние сме во состојба да преземе било каква responsibilty за Сопствени задоцнување или данок.
Можете да се меша сите предмети, бои, големини и така натаму.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.

Таа е поголема од информацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Деколте:
О Деколте
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading,Кристално
Sleeve Стил:
Редовни
Моден Елемент:
Илузија
Бренд Име:
CEEWHY
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
EGL-LG0105
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Труба / Сирена
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
tulle
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Воз:
Судот Воз
Име на производ:
вечер фустан,пром фустан,фустан деверуша
превозот:
Бесплатен превозот
Производи во категоријата