.

.

HBB Симпатична Кутре Играчки Husky Кадифен Играчки Spotty Куче Полнети Животни Кадифен Играчки Keychain

HBB Симпатична Кутре Играчки Husky Кадифен Играчки Spotty Куче Полнети Животни Кадифен Играчки Keychain

DEN 61.00
DEN 81.60

Од стоката
Во магацинот


HBB Симпатична Кутре Играчки Husky Кадифен Играчки Spotty Куче Полнети Животни Кадифен Играчки Keychain
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Убав и уникатен дизајн Направени од меки, кожни-пријателски, плови и меки влакна, мазна на допир чувство и fadeless. Симпатична и симпатична израз на лицето, ќе падне во љубов со него на прв поглед. Совршен за домашна декорација, партија декорација,детска' играчки или вашите пријателки кои сакаат животните играчки. Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Ако имате голема количина на , ве молиме слободно да контактирате со мене, јас ќе ви даде најдобри попуст, ви благодариме! Пакетот вклучува : (Без мало пакет) 1 x Кутре Играчка

Таа е поголема од информацијата

Возраст Опсег:
> 14 години,8~13 Години,5-7 Години,Grownups
Предупредување:
Не Го Стави Во Уста
Тема:
Животни & Природата
сертификација:
3C
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
D0AF0061
Висина:
0-10cm
боја:
Видете слики
Големина на стан:
10x 9x7 cm/3.94x 3.54x2.76
Производи во категоријата