.

.

Модерната LED Виси Светилки Dinning Дневна Соба Pendant Светла Lampe Lamparas Модерна Pendant Светилка за Кујна Суспензија Luminaire

Модерната LED Виси Светилки Dinning Дневна Соба Pendant Светла Lampe Lamparas Модерна Pendant Светилка за Кујна

DEN 4232.00
DEN 5568.00

Од стоката
Во магацинот


Повратни информации
Ние сме вид и искрен продавач.
Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било која расправа за Aliexpress без комуникација, ви благодарам. И се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница.
Ве молиме слободно контактирајте со нас на што се Должи на разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа. Ве молиме да бидете трпеливи! Ви благодариме!
Политика На Враќање
Ние ќе им даде целосна наплата доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис.
Испраќачот трошоците за превозот не се врати, и врати превозот цена треба да се плати во вашата страна.
Обично ние испрати стока од Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, за 7-35days.
Ние ќе забележите следење Бр. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации, ви благодариме!
Услуга На Клиентите
Бидејќи вашето задоволство е наша цел. Ви благодариме. Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговори во рок од 1-2 дена.
И тоа нема да ве изневерам.
Ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.
Ако ви треба брза испорака DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS,иако тие не се слободни, но можат да уживаат во многу добар попуст.
100% Сосема Нов. Ве молиме контактирајте со нас пред превозот секој предмети назад.
Ви благодариме за вашиот разгледа нас.
Големина : L600x W245mm 40 W L1000x W245mm 60 W L1200x W245mm 80 W
Главен Материјал : Алуминиумски+Акрилик
Dimmable : Yes (Само Светлината Dimmable)
Далечински Управувач;Yes (Само Светлината Dimmable)
Светлината тип : LED
Боја : Бела како фото
Извор на светлина Вклучени или Не : Да

Превозот Услови
Нашиот Објект се бесплатен превозот во САД,ЕУ, Азија, и секоја земја.

Таа е поголема од информацијата

Боја На Каросеријата:
Кул Бела, Топло Бела, Осветленост Dimmable
Wattage:
L600xW245xH1200mm, L1000xW245xH1200mm, L1200xW245xH1200mm
Тип На Објект:
Pendant Светла
Стил:
Модерна
Заврши:
Железо
сертификација:
CE
Напон:
90-260V
Број на извори на светлина:
> 20
Техника:
Насликани
Гаранција:
2 години
Тело Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
8088
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Е dimmable:
Yes
Осветлување Област:
10-15square метри
Место:
Салон
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Абажур Боја:
Бела
Е Светилки Вклучени:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Примена:
Трпезарија
Бренд Име:
BIBOTE
Производи во категоријата