.

.

Бесплатен Превозот Унисекс Чакра Хривнија 6mm Круг Топката Монистра Нерѓосувачки Челик Хривнија Shamballa Хривнија Чакра Хривнија

Бесплатен Превозот Унисекс Чакра Хривнија 6mm Круг Топката Монистра Нерѓосувачки Челик Хривнија Shamballa Хривнија

DEN 95.52

Од стоката
Во магацинот


Бесплатен Превозот Унисекс Чакра Хривнија 6mm Круг Топката Монистра Нерѓосувачки Челик Хривнија Shamballa Хривнија Чакра Хривнија
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас или оставете порака,ви благодариме!
Имаме нашата фабрика, тоа е мода накит производителот како и трговија на големо извозникот. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Виза и Мастеркард, Credit Card, Банкарски Трансфер,итн
2.
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде. Купувачот е одговорен
за сите
понатаму такси превозот. Размена Само
1. Ние прифаќаме alipay тука.Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни
со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2. Ви благодариме!
.com's центарот за пораки или пратете e-mail на нас во рок од 3 дена од денот на испорака. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот.
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Испрати фотографии до нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледано, ве молиме имајте на ум дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Магнет
Стил:
Тренди
Бренд Име:
HAEQIS
Функција:
Фитнес Тракер
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ZP-BC012
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
византискиот синџир
боја:
Сребро.
хривнија стил:
чакра хривнија
MOQ:
1 buc
Должина:
Can be change
Производи во категоријата