.

.

Zeegle 3pcs SetToilet Бања Мат Пеперутка Шема Бања Поставите Мат Против пролизгување Тоалет Покрие Бања Поставува Туш кабина Килими И Матс

Zeegle 3pcs SetToilet Бања Мат Пеперутка Шема Бања Поставите Мат Против пролизгување Тоалет Покрие Бања Поставува

DEN 892.00
DEN 1438.56

Од стоката
Во магацинот


14330
14103
Производи Детали :
1.Материјал : Полиестер Фланелен Боксери Влакна На Површината,Сунѓерот Interlayer
2.Големина на :
3.Применливи Предмет : Бања; Тоалет; Тоалетот.
4.На Дното Опис : Не-плетени. Не се Лизга Честички на дното. Со супер анти лизга ефект и пропустливост.
5.Лизга Отпор : Dustproof ; Вода-апсорбирање ; Абразивни Отпор; Анти-Лизга; Отпорни на Корозија.
Производи Предности :
(1) Ткаенина чувствуваат мека и удобна, флексибилни, статички, анти-статички.
(2) Лесно да се чисти, директно може да се мијат со машина за перење или рацете, не се пролева и згаснат.
(3) Без мирис, без штетни логистичка;Силна апсорпција.
(4) Носат-отпорни, и издржливи, перење постојаност на 3 или повеќе, никогаш нема да згаснат.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ако одберете ја прилагодите ве молиме да ни кажа на прилагодите големина која ќе ви даде реална цена .И ако се прилагодите големина е премногу голем фабриката треба да се спојување на ткаенина, се надеваме на вашето разбирање.
2.Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.
3.Големината им овозможи на 1cm -2cm грешка.
4.Како резултат на производство серија, светлината интензитет фотографија ефект ќе имаат боја разлика.
5.W, e, исто така, има и други димензии,можете да пребарувате од мојата продавница.

Таа е поголема од информацијата

Спецификација:
Big Size, Small Size
Бренд Име:
ZEEGLE
Примена:
Бања
Материјал:
Микрофибер
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Шема:
Сценско
Стил:
Европа
Број На Модел На:
бања мат
Техника:
Машина Направени
Големина:
3pcs
Чистење Тип:
Рака Мие, Механички Измијте
Производи во категоријата