.

.

Најновите XC2 Светло Комбо Мини Светло со Црвена Точка Тактички Воен Airsoft за Лов Користи HT8-0013

Најновите XC2 Светло Комбо Мини Светло со Црвена Точка Тактички Воен Airsoft за Лов Користи HT8-0013

DEN 3027.00
DEN 4387.68

Од стоката
Во магацинот


Најновите XC2 Светло Комбо Мини Светло со Црвена Точка Тактички Воен Airsoft за Лов Користи HT8-0013 Спецификации Должина : 2.375 инчи (6.0 cm) Тежина : 50g Материјал : Алуминиум Траење : 1.5 часа Префрлување : Ambidextrous еден - постојано-на push-преку Батерии : Еден ААА литиум или AAA алкална( не се вклучени) Функција Дизајнирана за сокриени-носат употреба Висока Лумен LED генерира 200 lumens на тактичко ниво светлина Постојано & Еден-На Начини Ambidextrous Mometary-За Префрлување На XC2, исто така, има ambidextrous префрлување кој обезбедува и еден - и постојана активирање на options Одговара 20mm железничкиТаа е поголема од информацијата

Бренд Име:
e-долго
Број На Модел На:
XC2 Светло Комбо Црвени Ласерски
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Тип На Објект:
Рефлектори
Тело Материјал:
Алуминиум
боја:
Црна
Тежина:
50g
Производи во категоријата