.

.

Мермер Мини Не Леплива Леење На Железо Пан Камен Слој Тава За Пржење Saucepan Мали Пржени Јајца Пан Употреба На Гас И Индукција Шпорет

Мермер Мини Не Леплива Леење На Железо Пан Камен Слој Тава За Пржење Saucepan Мали Пржени Јајца Пан Употреба

DEN 392.00
DEN 484.32

Од стоката
Во магацинот

За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.
Гаранција :
1.
Боја : Шоу во слика
Големина : Шоу во слика Тежина : 221g
Материјал : Мермер+Железо
Пакетот Вклучува : 1pc *тава
На skillet е погоден за повеќето cookwares како индукција шпорет, шпорет на гас,машина за миење на садови и фурна. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Сите предмети има 1 година гаранција. Вие може да ја копирате и да ја преземете сликите од нашите Google возач, а цената може да се refered на нашата веб-сајтови
2> Како да се Започне До Сопствени Објекти за Пад на Превозот?
а. Step2 Ние Името на SKU за Тоа
в.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени . Исто така можете да преземете сликите од нашата официјална продавница директно
в.Ние брод од страна на Кина пост,хонг конг пост EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .
На ергономски се справи со е удобно и е безбедно за stovetop.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината,Увозните давачки,даноци, придонеси или други царински давачки. Step3 Почне да се Откажат Брод оваа Точка. Step1 Приложи Слики за Нас
б.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт. Можете да го преземете сликите од нашата продавница опис празно директно
б.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
WULEKUE
Тави Тип:
Омлет Тави
Вок тип:
Не-стап
Садот Покријте Тип:
Без Тенџере Маска
Материјал:
Железо
Метал Тип:
Железо
Број На Модел На:
gy002
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Шпоретот:
индукција шпорет
Дијаметар:
Капацитет:
1-2L
Тип:
Тави
Објектот:
тава
Материјал:
Мермер железо тава
Функција:
Мултифункционален тава
се применуваат:
Мини Не Леплива Леење На Железо Пан
Идејата за:
Кујнски Алатки за пржење јајца
Обликот:
Мермер железо тава
Употреба:
Камен Слој Тава За Пржење,Мали Пржени Јајца Пан
Производи во категоријата