.

.

Принцеза Стил Лажичка V-Backless Корејски Свадба Фустани Лето 2018 Секси Чипка Булчински Невести Gown

Принцеза Стил Лажичка V-Backless Корејски Свадба Фустани Лето 2018 Секси Чипка Булчински Невести Gown

DEN 5325.00
DEN 6192.00

Од стоката
Во магацинот

Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи лесно. Ве молиме проверете ако вашата цел ќе сносите дополнителни увозни давачки, даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци. Тоа нема да дојде, заедно со сите додатоци, како што се шапка,tulle ракавици,превез,Petticoats,Јакни/Shawl/Обвива итн. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Фустани Големина Приказ за тоа Како да се Измери
Боја Шема
Обработка На Растенија
Други Опис
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Кога ќе купите Пром фустан во нашата продавница, ве молиме да се стави Раш Цел во вашата шопинг кошничка пред да се проверува. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 15-20 дена откако вашата уплата е завршен.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Можете да најдете во категоријата на Прилагодување Објект. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Цената на Раш Цел е US$20 .

Таа е поголема од информацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Воз Должина:
кат должина
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Sleeve Стил:
Капа Ракав
За Бремени Жени:
No
Свадба Фустан Ткаенина:
Chiffon и Сатен
Број На Модел На:
невестата се облекуваат
Вграден Градник:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Декорација:
Appliques,Чипка
Деколте:
Лажичка
Моден Елемент:
Гроздобер
Воз:
Никој
Бренд Име:
elysemod
Половината:
Падна
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија
Производи во категоријата