.

.

Секси Сива Вечерни Фустани Долг 2018 Плус Големина Вечер Gown V Вратот Tulle Чипка Appliques Backless Формално Жените Партија Се Облекуваат Матурска

Секси Сива Вечерни Фустани Долг 2018 Плус Големина Вечер Gown V Вратот Tulle Чипка Appliques Backless Формално

DEN 5573.00
DEN 6192.00

Од стоката
Во магацинот


За обична големина објект-Ако постои квалитетот проблем и сакате да аплицираат за враќање на пари, ве молиме да испратите некои убедлив слики или видео, откако е потврдено, можете да го испрати назад до нас (customer се обврзува на превозот на трошоците) и ние ќе ви ги даде целосна реконструкција на објектот. Имаме направено тони на фустани за жени и девојки во светот, и се повеќе и повеќе клиенти се сега и избор на нас, на место да се продавница за нивните големи денови и настани!
Обичај Скроени
Сите свадба и формално фустани се индивидуализира, иако ние исто така нудиме широк спектар на големини од 2-26 W.
Најдобра Цена
http : //kaarikaarie.
Најчесто поставувани прашања
Што ако мојот фустан не е на располагање?
Ако вашиот фустан не е во акции и поради некоја причина не можеме да го цел , ние ќе ве известиме и ви даде други опции да изберете од, или можете да ја откажете вашата цел.com водечки светски свадба и формална облека на снабдувачот, со голема репутација за обезбедување совршен фустани за секоја прилика. Мерка со undergarments се слични на оние кои ќе носат со вашиот фустан; ве молиме имајте во предвид не се мерат во однос на другите облека. Ние, исто така, ги прикажете сите слики што ги имаме на располагање, па ако сликата не е прикажана ние не можеме да ви покажам дека фустан во боја
Јас може да се види фустан во други бои?
За жал, ние сме дозволено само за да испратите или пост слики доставени до нас од страна на производителите на фустани ние продаваме.
Ако ви се враќаат или размена на фустани или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална состојба - unworn, unwashed, непроменета, неоштетени, чиста, слободен од lint и коса и со ознаки непроменети и во прилог.com вработува само најдобрите dressmakers и искусни дизајнери во кина, кои ги користат најдобрите производство техники за да се создаде вашиот фустан.

Таа е поголема од информацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Број На Модел На:
59625691
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
kaari kaarie
Sleeve Стил:
Резервоар
Воз:
Никој
Моден Елемент:
Backless
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
tulle
Деколте:
V Деколте
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија
Производи во категоријата