.

.

Мажите ГОЛЕМА Големина 38-44 Летото Сандали Топла Продажба Бренд Кожа Удобно Сандали Лизга-На Станови Мода Две Носат меки Мажите Footwears

Мажите ГОЛЕМА Големина 38-44 Летото Сандали Топла Продажба Бренд Кожа Удобно Сандали Лизга-На Станови Мода

DEN 1384.80

Од стоката
Во магацинот


Нашата политика : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ви благодариме за разбирањето. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда повратни информации.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. НЕ оставајте лош повратни информации без било да се јавите!Ви благодариме! Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Препродавач,кој би сакал да купи голем quatity, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение.

Таа е поголема од информацијата

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Лизга-На
Бренд Име:
QIYHONG
Сандала Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Број На Модел На:
335
Обвивка Материјал:
PU
Моден Елемент:
Шиење
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Производи во категоријата