.

.

Девојки Принцеза Чевли за Деца чевли 2018 Есен Нова Мода Цртан филм Бебе Спортски чевли Деца Мека Симпатична Децата чевли

Девојки Принцеза Чевли за Деца чевли 2018 Есен Нова Мода Цртан филм Бебе Спортски чевли Деца Мека Симпатична

DEN 396.00
DEN 527.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Чевли Големина:
5.5, 6.5, 7.5, 8, 9, 9.5, 10, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Сите сезоната
Горниот Материјал:
PU
Функција:
Дише
Insole Материјал:
ПВЦ
Обвивка Материјал:
PU
Затворање Тип:
Лизга-На
Бренд Име:
JIANDIAN
Пол:
Девојки
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Производи во категоријата