.

.

Карактеристики Расположливиот Акупунктура Игла Цевка Игла 1 Игла 1 Цевка Независно Спакувани Кинеска Медицина

Карактеристики Расположливиот Акупунктура Игла Цевка Игла 1 Игла 1 Цевка Независно Спакувани Кинеска Медицина

DEN 624.00

Од стоката
Во магацинот

Материјал : не ' рѓосувачки челик една цел за 100 компјутери options:БР.1, NO2, NO3 ГОЛЕМИНА : Игла дијаметар x игла должина БР.1(0.25 x 60 mm) NO2(0.3 x 60 mm) NO3(0.35 x 60 mm)

Таа е поголема од информацијата

боја:
БР.1, NO2, NO3
Бренд Име:
HOGNSIGN
Број На Модел На:
Accupuncture
Производи во категоријата