.

.

JaneVini Домот Исклучување Рамо Жените Свадба Партија Се Облекуваат Beading Бургундија Сестри Пром Фустан Формално Gown Долго Пратилки Фустани

JaneVini Домот Исклучување Рамо Жените Свадба Партија Се Облекуваат Beading Бургундија Сестри Пром Фустан Формално

DEN 6238.00
DEN 12230.40

Од стоката
Во магацинот


Jane Vini Домот Исклучување Рамо Жените Свадба Партија Се Облекуваат Beading Бургундија Сестри Пром Фустан Формално Gown Долго Пратилки Фустани

Таа е поголема од информацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
Долго Деверуша Фустани
Моден Елемент:
Гроздобер
Деколте:
Брод Вратот
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Возрасна Група:
Возрасни
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Бренд Име:
JaneVini
Силуета:
А-Линија
Ткаенина Тип:
Сатенски
Боја/Големина На:
сопствени направени
Тип:
партијата се облекуваат свадба
Фустан Наврати:
свадба/партија/матурска/вечер/вечера/топка
Пол:
Девојки/Жени/Тинејџерите/Јуниори
vestito damigella:
vestidos де madrinha baratos
brautjungfernkleid:
повод фустани за жени
облека demoiselle d'honneur:
vestido longo
елегантен фустан:
vestido debutante
дами фустани за свадба партија:
Galajurken
фустан матурска:
vestido largo флорес
Производи во категоријата