.

.

Pimio Потпис пенкало рефил 0.5 mm / 0.7 мм чиста црниот бисер пенкало тема метал пенкало за основни

Pimio Потпис пенкало рефил 0.5 mm / 0.7 мм чиста црниот бисер пенкало тема метал пенкало за основни

DEN 172.80

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат. Навој кертриџ . Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.7 мм (Pimio пенкало, стандард рефил е 0.5) за Инсталација : погоден за сите Pimio потпис пенкала, други бренд пенкала не може да биде инсталиран.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
гел пенкало
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Течност-Мастило
Број На Модел На:
пенкало core
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Метал
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Erasable Или Не:
No
Производи во категоријата