.

.

Јапонски стил Шупливи Керамички Уметност стапчиња за јадење Складирање Носителот Дома Садови Додатоци Лажица Вилушка Нож Цилиндар со Дрво Полица

Јапонски стил Шупливи Керамички Уметност стапчиња за јадење Складирање Носителот Дома Садови Додатоци Лажица

DEN 1666.00
DEN 2687.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
BENEWOTER
Материјал:
Керамички
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Име на производ:
носителот на стапчиња за јадење
Големина:
FIG.
Пакување:
safe пакет
пакување листа:
1*Носителот На Стапчиња За Јадење
Карактеристики:
Еко-Пријателски Прекрасен Изглед
Производи во категоријата