.

.

JIANGLUN НОВИ LM238WF1 (SL) (Е1) LCD Екран За Lenovo

JIANGLUN НОВИ LM238WF1 (SL) (Е1) LCD Екран За Lenovo

DEN 6252.00
DEN 7104.00

Од стоката
Во магацинот


ние сме за промет на големо за лаптоп делови, Таблет Делови ,Мобилен телефон делови и УВ Лекување Машина, ако треба масовно цел во иднина, ве молиме додадете мојот skype jllaptopparts или whatsapp +86 15959258351, или можете да ги испратите на продажбата на jlnlaptopparts.com .јас ќе ви даде fastly одговор, и да ви даде најдобра цена и услуга. и ќе заштедите многу време и пари.
Desription :
Состојба : Нова
Гаранција : 2 месеци
Име : JIANGLUN НОВИ LM238 WF1 (SL) (Е1) LCD Екран За Lenovo
Одговара Модел :
За Lenovo

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
JIANGLUN
Број На Модел На:
За Леново Машина
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Производи во категоријата