.

.

автомобил кат мат тепих килим земјата душеци за Mazda 2 3 alxa 6 atenza cx-4 cx-5 cx-7 2018 2017 2015 2014 2013

автомобил кат мат тепих килим земјата душеци за Mazda 2 3 alxa 6 atenza cx-4 cx-5 cx-7 2018 2017 2015

DEN 7296.00
DEN 9120.00

Од стоката
Во магацинот

Информација За Производот :
1,кат мат е само за левата страна возење автомобил, тоа е прилагодена за секој автомобил, да ми кажете што е она што е на вашиот автомобил.
2,Постојат вкупно 3 парчиња, Тоа е за 5 седишта за во автомобил.
3,цена вклучувајќи данок, па вие не треба да плаќаат повеќе.(За Германија, на царинската ќе данок 6 eur.)

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Матс & Теписи
Специјални Функции:
Вода доказ
CX-5-Година:
2014,2016,2015,2013
Име На Модел:
кориснички
Материјал Тип:
вештачка кожа
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Патосници Тип:
Луксузна-Опкружувачки
Објектот Тежина:
3
Mazda Модел:
CX-5
Производи во категоријата