.

.

Нови SUNON HA40201V4-0000-C99 DC 12V ЗА 0,6 W 40*40*20MM 4CM 3-жица Ултра Тивок Вентилаторот за Ладење

Нови SUNON HA40201V4-0000-C99 DC 12V ЗА 0,6 W 40*40*20MM 4CM 3-жица Ултра Тивок Вентилаторот за Ладење

DEN 428.00
DEN 475.20

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
SUNON
Примена:
Хард Диск
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
HA40201V4-0000-C99
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Големина:
4020
Производи во категоријата