.

.

cosplay костими Кловн маскота костим за Возрасни големина Кловн маскота костим за ноќта на Вештерките партија настан

cosplay костими Кловн маскота костим за Возрасни големина Кловн маскота костим за ноќта на Вештерките партија

DEN 7199.52

Од стоката
Во магацинот

8"
XL
180 - 185
70.Превозот : 1.Карактеристики : Материјал : Супер меки кадифен, PP памук, ЕВА, поли пена, пластика и др. Тие ќе го зголеми вашиот бренд вредност и афинитет во лесно пристапен начин.8"
L
175 - 180
68.Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
2) Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат.
Костимот вклучува главата, телото, рацете и нозете.Маскота костим може да се испраќаат од 1-5 дена.Шефот на маскота се направени од ПЕНА, а со нето на лицето да се види ,така што лицето може да оди слободно.Плаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу : 5.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен
Област
Пати
Азија
Северна Америка
7-15 работни дена
Западна Европа
Источна Европа
10-30 работни дена
Средниот-Исток
Океанија
Јужна Америка
Африка
15-45 работни дена
Русија
Бразил
10-45 7 работни дена.Големина избор :
големина
Висина
(cm)
Висина
(инчи)
S
160 - 170
63"- 67"
М
170 - 175
67"- 68. Technic : рачно изработени Еко-Пријателски : Yes Костим Тежина : 8-11 фунти (4-5 Кг) 3.Feed back :
1) за Вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа),ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
-Прослави, Празници, Церемонии
Со убави и смешни слики, тие веднаш може да се привлечат луѓето внимание на вашиот движење, изложби, промоции и големи настани.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
TOLOCO
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Памук
Компоненти:
Панталони,Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
111111111111
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Маскота Носии
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии
Производи во категоријата