.

.

AAAAA 1710-11mm природни вистински круг TAHITIAN црниот бисер ѓердани

AAAAA 1710-11mm природни вистински круг TAHITIAN црниот бисер ѓердани

DEN 10264.00
DEN 14255.52

Од стоката
Во магацинот


Ве молиме прочитајте таквите детали внимателно пред наддавање и не контактирате директно за понатамошни прашања, нашата услуга на персоналот е подготвена за да служи.
Прифаќаме САМО враќање на оригиналниот пакет.
-Повеќето проблеми може да се реши без да остави негативни забелешки за едни на други. Ние ќе се потрудиме да ви помогне при увоз на стоки.
За други враќање прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил. Ќе може да ми даде порака за било каков проблем и
Повратни Информации Политика :
-Ние не вредност на нашите клиенти и да сакате да бидете задоволни.
-Ние сме разумни и ќе работат напорно за решавање на прашања праведно.
Политика на враќање
Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Стандардната превозот метод е воздухот пошта која нема царинската проблеми во повеќето пати.
Ако ви треба замена, ве молиме проверете два пати за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики за потврда. Ако сте го купиле во несоодветна состојба,ве молиме ИМАЈТЕ во предвид дека на превозот и ракувањето надоместокот нема да се вратат, сите се врати превозот надомест треба да се плати од страна на купувачот. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот.
Дополнителна Проверка На Настава
Ние секогаш се обидуваме се потрудиме за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V.
Превозот
1. Ако пакетот оштетување во текот на товар, ве молиме да одбие да го потпише за пакет и тоа ќе се врати за нас. Со цел да се избегне каква било несреќа, што се предлагаат да се запознаат вашата локална царина и владини прописи пред да купите.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ААА
Метали Тип:
Никој
Pendant Големина:
cm
Функција:
Расположение Tracker
Бисер Форма:
Nearround
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Компатибилност:
Андроид
is_customized:
Yes
Производи во категоријата