.

.

универзален мотор Алуминиумски додатоци CNC Страна огледало rearview Одговара на огледала За Хонда БЛАГАЈНИЧКИ 599 919 400 CB600 HORNET CBR1000RR

универзален мотор Алуминиумски додатоци CNC Страна огледало rearview Одговара на огледала За Хонда БЛАГАЈНИЧКИ

DEN 1727.52

Од стоката
Во магацинот


100% сосема нов cid). Ова е замена за вашиот мотор rearview огледало. Тоа може да се врати минатото перформанси и подобро мотоцикл перформанси. Тоа е време да ја замените и надградба на rearview огледало.
Детали За Производот :
Бренд Име : LANQIAN
Место на Потекло : Кина
Состојба : 100% сосема нов
Количина : 1 пар
Боја : Црвена/Сино/Црна/Портокал/Gold/Сребрена
Материјал : висок квалитет на алуминиум
Висок квалитет, многу издржливи
Едноставна инсталација.
Применливи опсег : Мотоцикл универзален тип
Пакување : сунѓерот пакување, долги транспорт, не е лесно да се оштети.
декорација :
За Suzuki Јамаха Kawasaki Хонда Ducati Aprilia Bennett KTM
Генерално, погоден за повеќето мотоцикли, ве молиме потврдете дали таа е погодна за вашиот мотор пред да нарачате.
Answer : ___________________________ Note :
1.Зад огледалото содржи италијански бренд лого
2.Во парк, брза испорака.
3.Ако имате проблем со стоката, ве молиме контактирајте ме во времето.
4.Ние поддршка на големо производи, ве молиме контактирајте со нас ако е потребно, ние ќе ви ги даде разумна цена, ви благодариме
5. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни пет ѕвездички преглед.
Производ екранот
НИ 35.99 / пар НИ 9.99 / парче НАС 6.98 / пар НИ 9.99 / пар НИ 9.55 / пар НИ 37.11 / парче НАС 37.08 / парче

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
LANQIAN
Име На Модел:
РМ-007
Објектот Должина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
0inch
Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Состојба:
100% Сосема Нов
боја:
Црно/Сино/Gold/Сребрена/Сива/Црвена
Име на производ:
мотор кочница
посебни:
За со ЈАМАХА ласерски означување на логото
Година:
2009-2015
Е Прилагодена:
Yes
Fitment:
За ЈАМАХА XJ6 ДИВЕРЗИЈА 2009-2015
Тип:
Спојката рачката
тип 1:
кочница рачката
Број На Производ:
FT2 U09795282215
Производи во категоријата