.

.

KEORMA Романтична Црна и Бела Кожа Копче Синџир Жена Пеперутка Шарм Pendant Автомобил Keychain за Жени Мажи Накит за Подарок YK043

KEORMA Романтична Црна и Бела Кожа Копче Синџир Жена Пеперутка Шарм Pendant Автомобил Keychain за Жени Мажи

DEN 180.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот


Хривнија Големина Mesure Начин
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 30-60 дена не Може да се следи Кина Пост Воздух Mail 20-60 дена www.17track.net/en/ Сингапур Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ EMS 5-20 дена www.17track.net/en/ DHL/ФЕДЕКС 5-10 дена www.17track.net/en/ 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
СЕ ВРАТИ И НАПЛАТА
Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат
Полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен
Полетување кога ќе пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави
ЗА COLEMA НАКИТ
COLEMA е млада,активни бренд,нашата цел е да им даде на нашите клиенти страст,декорација на вашиот живот,го направат вашиот живот повеќе деликатна.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
KEORMA
Метална боја:
Злато-боја,Антички Сребрен Позлатен
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
YK043
Материјал:
кожа
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
синџир хривнија
Компатибилност:
клучни синџир
Круг Круг Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Повод:
Годишнина , Подароци , Партија ,Свадба ,Секојдневниот Живот
Продажбата количина за овој стил:
1pieces
Роуз Синџир Материјал:
СТП Кожа
Тежина:
0.05kg/pcs
монистра материјал:
Цинк Легура; Кристално
боја:
Црна
одговараат за:
Жените ,Девојка
Пакување:
Црна Подарок Торба
Должина:
About 14cm
Производи во категоријата