.

.

honglue За ЈАМАХА BWS125/CYGNUS Мотоцикл Скутер Модифицирани имитираат Карбонски влакна Пред Фендер покрие Пред mudguard

honglue За ЈАМАХА BWS125/CYGNUS Мотоцикл Скутер Модифицирани имитираат Карбонски влакна Пред Фендер покрие

DEN 762.24

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Должина:
1inch
Бренд Име:
honglue
Објектот Ширина:
1inch
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Висина:
1inch
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Тежина:
0.2kg
Производи во категоријата