.

.

Mozhini S-3XL Секси жени фитнес градник поместена компресија push up градник блузи Брз сува еластична сечење на врвот поместена првенство секси т кошула градник

Mozhini S-3XL Секси жени фитнес градник поместена компресија push up градник блузи Брз сува еластична сечење

DEN 211.00
DEN 384.00

Од стоката
Во магацинот


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Горниот дел на Градите, Под Биста 70 A 80 68 70 B 83 69 70 C 85 70 70 D 88 71 70 E 90 72 70 F 93 72 75 A 85 73 75 B 88 74 75 C 90 75 75 D 93 76 75 E 95 77 75 F 98 77 80 A 90 78 80 B 93 79 80 C 95 80 80 D 98 81 80 E 100 82 80 F 103 82 85 A 90 83 85 B 93 84 85 C 95 85 85 D 98 86 85 E 100 87 85 F 103 87 90 A 100 88 90 B 103 89 90 C 105 90 90 D 108 91 90 E 110 92 90 F 113 92
Мерење Во Инчи Големина Горниот дел на Градите, Под Биста 70 A 31.5 26.8 70 B 32.7 27.2 70 C 33.5 27.6 70 D 34.6 28.0 70 E 35.4 28.3 70 F 36.6 28.3 75 A 33.5 28.7 75 B 34.6 29.1 75 C 35.4 29.5 75 D 36.6 29.9 75 E 37.4 30.3 75 F 38.6 30.3 80 A 35.4 30.7 80 B 36.6 31.1 80 C 37.4 31.5 80 D 38.6 31.9 80 E 39.4 32.3 80 F 40.6 32.3 85 A 35.4 32.7 85 B 36.6 33.1 85 C 37.4 33.5 85 D 38.6 33.9 85 E 39.4 34.3 85 F 40.6 34.3 90 A 39.4 34.6 90 B 40.6 35.0 90 C 41.3 35.4 90 D 42.5 35.8 90 E 43.3 36.2 90 F 44.5 36.2

Таа е поголема од информацијата

Бендови Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Рака Тип:
Не-прилагодени Ремени,заменлива Ремени
Стил:
Секси
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Градник Стил:
Во Едно Парче,Поместена
Број На Модел На:
Push up градник
Поддршка Тип:
жица за слободни
Куп Форма:
Полна Чаша
Бренд Име:
mozhini
Декорација:
Appliques
Производи во категоријата