.

.

OLOEY Тајландски Сребро Двоен Јазол Прстени Жените Вистински 925 Sterling Silver Едноставен Прстен Гроздобер Направи Стариот парична Казна Накит, Подароци YMR093

OLOEY Тајландски Сребро Двоен Јазол Прстени Жените Вистински 925 Sterling Silver Едноставен Прстен Гроздобер

DEN 588.00
DEN 735.84

Од стоката
Во магацинот


OLOEY Тајландски Сребро Двоен Јазол Прстени Жените Вистински 925 Sterling Silver Едноставен Прстен Гроздобер Направи Стариот парична Казна Накит, Подароци
*Предмет : Вистински 925 Фунта Сребрен Прстен
*Прстен Големина : Променливи Во Големина
*Тежина : 2.52 грам(приближно)

Таа е поголема од информацијата

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Геометриски
Главниот Камен:
Никој
Бренд Име:
OLOEY
Број На Модел На:
YMR093
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Повод:
Партија
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Објектот:
Вистински 925 Sterling Silver Прстени
Прстени Големина:
Отворање,Променливи Во Големина,Прилагодлив
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Подарок/Партија/Свадбата
Накит За Подарок:
Мајка/Жена/Девојка/Жени/Дами
Предност:
Пад на превозот
anelli:
bague argent 925 femme
bagues pour femme:
Anillos де plata 925 де ley
Материјал:
Тајландски Сребро.
Производи во категоријата