.

.

X81 сите алуминиум легура моќност засилувач 190MM*259MM*80MM 047

X81 сите алуминиум легура моќност засилувач 190MM*259MM*80MM 047

DEN 1718.40

Од стоката
Во магацинот


Нето тежина 1.6 KG на овој случај
Панел дебелина 6 MM
Горниот капак, пониски дното, задна плоча, и левата и десната страна плоча дебелина 3ММ
Надворешни димензии : ширина 190 MM* длабочина, 259 MM* висина 80 MM (со исклучок на опрема).
Внатрешни димензии : ширина 178 MM* длабочина 250 MM* висина 72 MM
На предната и задната страна се сите TT профил, и структурата е силна.

Таа е поголема од информацијата

Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
нема моќ
Бренд Име:
GZbotolave
Производи во категоријата