.

.

M1439 Dongmanli ТВ Чудни Работи Сончоглед Lanyard Значка ID Lanyards/ Мобилен Телефон Јаже/ Клучни Lanyard Вратот Ремени Додатоци

M1439 Dongmanli ТВ Чудни Работи Сончоглед Lanyard Значка ID Lanyards/ Мобилен Телефон Јаже/ Клучни Lanyard

DEN 105.00
DEN 148.32

Од стоката
Во магацинот

100% Нов Висок квалитет на Нови Lanyards
Lanyard е совршен за мобилен телефон, внесете синџир, mp3, камера, сигурносни беџови, Ид, Клучеви итн
Материјал : Полиестер/Најлон,Метал
Одличен подарок за доктор, медицинска сестра, стоматолог, наставник, ТОА лице, директор ,работник Воена секој кој треба да се покаже ID редовно.
Пакетот вклучува :
1 x lanyard

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Torques
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Лента
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
како Слика
is_customized:
Yes
Бренд Име:
dongmanli
Број На Модел На:
1439
Функција:
Други
Обликотшема:
Цртан филм
Производи во категоријата