.

.

сопствени 3d фото позадина дневна соба mural golden rose 3D мека фото сликарство позадина ѕид mural позадина за дневна соба

сопствени 3d фото позадина дневна соба mural golden rose 3D мека фото сликарство позадина ѕид mural позадина

DEN 778.00
DEN 1440.00

Од стоката
Во магацинот

Главни карактеристики : 1) затегнувачка цврстина.

Таа е поголема од информацијата

Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Анти-статички,Soundproof
Материјал:
Растенијата
Функција:
Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Број На Модел На:
AJ483
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Шема:
Персоналните Прилагодување
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Бренд Име:
AIBIYI
is_customized:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Други применливи опсегот:
КТВ,Хотел,Постелнина соба,Студија,Децата' Соба
Производи во категоријата