.

.

3.8 V батерии Батерија Li-ion Li-полимер вградена литиум полимер батерија за T12 THL T12 1800MAH BL10 BL-10

3.8 V батерии Батерија Li-ion Li-полимер вградена литиум полимер батерија за T12 THL T12 1800MAH BL10 BL-10

DEN 634.00
DEN 1243.68

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
yorwats
Број На Модел На:
T12
Номиналниот Капацитет:
1800mAh
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Големина:
Prismatic
Батеријата Број:
1
Пакет:
Пакет 1
Производи во категоријата