.

.

1pcs 10 25cm Вистински Кадифен Играчки Кадифен Слон Најпопуларните Играчки За Деца Полнети Животни Мека Кукла Аниме brinquedos Бесплатен Превозот

1pcs 10 25cm Вистински Кадифен Играчки Кадифен Слон Најпопуларните Играчки За Деца Полнети Животни Мека Кукла

DEN 427.20

Од стоката
Во магацинот


Објектот спецификите
1. Големина : 25 см(со ногата) седи висина : 17cm
2. Боја : како на Слики
3. Материјал : добро PP памук
4. Пакување : 1 парче во една OPP вреќа
Продавачот Ветување
Плаќање И Испорака :
1. Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или ЕМС или DHL или други.
2. СЛОБОДЕН Испорака на кина пост воздух парцела , обично ќе трае од 15 до 25 дена до пристигнувањето.
3. Нашите превозот во светот. Значи, ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи / давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
•Сервис
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, па ние може да го следи. Ако имате било какви прашања или поддршка од нас, ние ќе одговор во рок од 12 часа од бизнис време.
•Примање На Вашиот Објект
Кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме проверете веднаш да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме нашата најголема да се реши тоа. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ви благодариме .
Вашиот Satisfation,Нашите Извршување!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Предупредување:
N
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
184
Бренд Име:
GFPAN
Животни:
слон
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Возраст Опсег:
> 3 години
Форма:
слон
Карактеристики:
Мека, Интерактивни, Образовни, Модел, DIY
Производи во категоријата