.

.

Канцеларија Носат Жените Елегантен Лето Chiffon Блуза Кошули Дама Девојки на Повик О-Вратот Лак Вратоврска Блузи Кошули blusa feminina

Канцеларија Носат Жените Елегантен Лето Chiffon Блуза Кошули Дама Девојки на Повик О-Вратот Лак Вратоврска

DEN 608.00
DEN 1104.96

Од стоката
Во магацинот

Ако не сте добиле вашата нарачка по 35 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме следете ги големината на табелата внимателно при изборот на вашиот фустан.5 37 94 XL 100 62 41 38 98 2 XL 104 63 41. СМ биста должина на ракав рамо половината хип S 88 59 39 35 86 М 92 60 40 36 90 L 96 61 40. Цел Value>$120 Бесплатен Превозот Преку EMS, DHL, или Fedex. Ако ви се допаѓа на нашите производи, ве молиме оставете ме на сите 5 ѕвезди повратни информации (Објект како што е Опишано 5 ѕвезди, Комуникација 5 ѕвезди и Превозот време 5 ѕвезди) и фотографии за поддршка на нас, ние ќе се сфати дека вие исто така може да ја споделите со вашите
2. Ве молиме запомнете, со цел заврши, но нашата услуга не е завршена
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип S M L XL 2 XL
. Ако ви треба брзо изразат ве молиме контактирајте со нас кога вашата цел е помалку од $120
4.5 39 102
Политика За Испорака
1.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ако не сте толку задоволни во секој поглед, ве молиме да имаат никакво двоумење да контактирате со нас на прво пред да замине ни негативни повратни информации, јас ќе ги реши сите проблеми за вас.
Топло Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект. Големината на табелата го покажува надвор параметри на овој фустан ве Молиме овозможи 2-3cm грешка, бидејќи на прирачник за мерење. Не се избере фустан и врз основа на лични носи преференции или навики. Стандард на Услуги е Кина Пост Обичен Мал Пакет & Кина Пост Registred Воздух Пошта која се земе 20-60days.
Цел Value >$5 Преку Кина Пост Registred Воздух Mail. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Повратни Информации & Return
1.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
ALYBVGVHV
Декорација:
Лак
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Половина
Број На Модел На:
LM132
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Производи во категоријата