.

.

1Pcs Круг/Овална Природни Бамбус рачно изработени Ткаени Кошница Леб и Јајца Храна Складирање Пан Носителот Кампување Закуски Сад Овошје Плоча

1Pcs Круг/Овална Природни Бамбус рачно изработени Ткаени Кошница Леб и Јајца Храна Складирање Пан Носителот

DEN 411.00
DEN 548.16

Од стоката
Во магацинот


1 Pcs Круг/Овална Природни Бамбус рачно изработени Ткаени Кошница Леб и Јајца Храна Складирање Носителот Кампување Закуски Сад Овошје Плоча Опис :
Материјал : Природни бамбус
Големина : Како на сликата
Боја : Како на сликата
Пакет : 1 Pcs/пакет
100% Сосема нов и висок квалитет. Висок квалитет и добра цена за вас.
Напомена :
1.Поради разликата помеѓу различни монитори,бојата може да има мала разлика.
2.Природен материјал,неповолни се стави во влажно место,ако допир со вода,pls се стави во вентилирани место да се исуши.Сламена боја,во мокра состојба ќе ги избрише малку бришење надвор,тоа е нормална ситуација,afer сушени,нема.
3.Прирачник за производи,големина отстапување,burrs,нерамна боење е тешко да се избегне,секој човек плетење трик е малку различен,тоа не влијае врз употреба.Перфекционист,pls да бидат претпазливи.
Детали шоу

Таа е поголема од информацијата

боја:
3Pcs круг, 3Pcs овална
Тип:
Складирање Кошеви
Број На Модел На:
MDZF115009
Употреба:
Храна
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
бамбус
Тип:
Nanual ткаени кошница
боја:
Бамбус Зелена
Обликот:
Овална/Круг
Производи во категоријата